Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 10.08.2017 - 16.08.2017
0:00

Miesta konania
Cinemax

Kategórie


 

 

Štvrtok 10.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Piatok 11.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Sobota 12.8.

Bocian“ Riško 13:00, Ja, zloduch 3 2D 14:00, EMOJI FILM 2D 13:30, 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Nedeľa 13.8.

„Bocian“ Riško 13:00, Ja, zloduch 3 2D 14:00, EMOJI FILM 2D 13:30, 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Pondelok 14.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Utorok 15.8.

ARTMAX FILM: Glory 17:30, EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Streda 16.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

PROGRAM CINEMAX SKALICA

 

 

 

Štvrtok 10.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Piatok 11.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Sobota 12.8.

Bocian“ Riško 13:00, Ja, zloduch 3 2D 14:00, EMOJI FILM 2D 13:30, 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Nedeľa 13.8.

„Bocian“ Riško 13:00, Ja, zloduch 3 2D 14:00, EMOJI FILM 2D 13:30, 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Pondelok 14.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Utorok 15.8.

ARTMAX FILM: Glory 17:30, EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Streda 16.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

PROGRAM CINEMAX SKALICA

 

 

 

Štvrtok 10.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Piatok 11.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Sobota 12.8.

Bocian“ Riško 13:00, Ja, zloduch 3 2D 14:00, EMOJI FILM 2D 13:30, 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Nedeľa 13.8.

„Bocian“ Riško 13:00, Ja, zloduch 3 2D 14:00, EMOJI FILM 2D 13:30, 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Pondelok 14.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Utorok 15.8.

ARTMAX FILM: Glory 17:30, EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50

 

Streda 16.8.

EMOJI FILM 2D 15:10, EMOJI FILM 3D 15:40, Čiara 16:10, 18:00, 20:30, Atomoc Blonde 17:20, Annabelle 2: Stvorenie zla 18:40, 21:00, Dunkirk 19:50