Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 31.08.2017 - 06.09.2017
0:00

Miesta konania
Cinemax

Kategórie


 

Štvrtok 31.8.

Temná veža 15:40, Veľká oriešková lúpež 2 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Logan Lucky: Miliónová lúpež 18:00, Čiara 18:10, Annabelle 2: Stvorenie zla 20:20, Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D 20:30, Barry Seal: Nebeský gauner 20:40

 

Piatok 1.9.

EMOJI FILM 2D 13:30, Veľká oriešková lúpež 2 13:40, 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 3D 14:10, Temná veža 15:40, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Logan Lucky: Miliónová lúpež 18:00, Čiara 18:10, Annabelle 2: Stvorenie zla 20:20, Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D 20:30, Barry Seal: Nebeský gauner 20:40

 

 

Sobota 2.9.

DETSKÉ KINO: EMOJI FILM 2D 13:30, Veľká oriešková lúpež 2 13:40, 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 3D 14:10, Temná veža 15:40, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Logan Lucky: Miliónová lúpež 18:00, Čiara 18:10, Annabelle 2: Stvorenie zla 20:20, Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D 20:30, Barry Seal: Nebeský gauner 20:40

 

Nedeľa 3.9. Vyhraj knižku s detským kinom

DETSKÉ KINO: EMOJI FILM 2D 13:30, Veľká oriešková lúpež 2 13:40, 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 3D 14:10, Temná veža 15:40, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Logan Lucky: Miliónová lúpež 18:00, Čiara 18:10, Annabelle 2: Stvorenie zla 20:20, Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D 20:30, Barry Seal: Nebeský gauner 20:40

 

Pondelok 4.9.

Temná veža 15:40, Veľká oriešková lúpež 2 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Logan Lucky: Miliónová lúpež 18:00, Čiara 18:10, Annabelle 2: Stvorenie zla 20:20, Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D 20:30, Barry Seal: Nebeský gauner 20:40

 

Utorok 5.9.

TEMNÉ KECY: 20:00, Temná veža 15:40, Veľká oriešková lúpež 2 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Čiara 18:10, Logan Lucky: Miliónová lúpež 20:20, ARTMAX FILM: Kiki: poďme na to! 20:40

 

Streda 6.9.

PREDPREMIÉRA: TO 20:30, Temná veža 15:40, Veľká oriešková lúpež 2 15:50, Hurvínek a kúzelné múzeum 2D 16:00, Po strništi bos 17:50, Logan Lucky: Miliónová lúpež 18:00, Čiara 18:10, Terminátor 2: Deň zúčtovania 3D 20:30, Barry Seal: Nebeský gauner 20:40